Facebookta Paylaş Tweetle

The Last Man on Earth 2. Sezon Ne Zaman?

Tarih
11 Tem 2015
Yazar

The Last Man on Earth 2. Sezon Ne Zaman?

Fox kanalının kıyamet senaryolu komedi dizisi The Last Man on Earth 2. sezon başlama tarihi belli oldu.

Amerikalı aktör, komedyen ve yazar Will Forte tarafından yaratılan ve başrolünü de Kristen Schaal (Wilfred), January Jones (Mad Men), Mel Rodriguez (Getting On) ve Cleopatra Coleman (Neighbours) ile birlikte paylaştığı dizi 20th Century Fox Television tarafından üretiliyor.

Yönetici yapımcılığında Will Forte, Phil Lord, Christopher Miller ve Seth Cohen'in bulunduğu dizide Chris Plourde yapımcı olarak görev alıyor.

Dizi ilk olarak 1 Mart 2015 tarihinde yönetmenliğini Phil Lord ve Christopher Miller'in yaptığı Will Forte'nin yazdığı "Alive in Tucson" isimli bölümü ile ekranlara geldi. Pilot bölümü ortalama 5,75 milyon kişi tarafından izlenen dizinin 13. bölüm olan sezon finali ise 3,51 milyon izleyici topladı. Erik Durbin ve John Solomon tarafından yazılan sezon finali John Solomon tarafından yönetildi.

2020 yılında geçen dizide bir virüs tarafından tüm insan nüfusu yeryüzünden silinmiştir. Hayatta kalmayı başarabilmiş tek insan Phil Miller (Will Forte) ise başka kurtulanları bulabilmek umuduyla tüm ülkeyi arar. Bir yandan da dilediği gibi özgürce bir yaşam sürmektedir. Fakat tek istediği, arzusu ile yanıp tutuştuğu güzel bir kadın bulabilmektir. Uzun arayışlar sonucunda netice alamaz ve intihar etmeyi düşünür. Tam o sırada inanılmaz olan gerçekleşir. Peki ama bu durumdan Phil ne derece mutlu olacaktır?

The Last Man on Earth 27 Eylül 2015 Pazar günü 2. sezonu ile tekrar ekranlardaki macerasına kaldığı yerden devam edecektir.

Bu Yazı Toplam 1936 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM