Facebookta Paylaş Tweetle

Berlin Station 3. Sezon İçin Yenilendi

Tarih
07 Ara 2017
Yazar

Berlin Station 3. Sezon İçin Yenilendi

Epix, geçtiğimiz pazar yayınlanan sezon finalinin ardından, orijinal drama serisi Berlin Station için 3. sezon onayını verdi.

Berlin İstasyonu TV dizisinde Richard Armitage, Rhys Ifans, Leland Orser, Michelle Forbes, Richard Jenkins, Mina Tander, Ashley Judd ve Keke Palmer yer alıyor. EPIX casus draması Daniel Miller'ı (Armitage) izliyor. CIA'in Berlin ofisine gönderilen Miller'in görevi, Thomas Shaw adındaki ünlü ihbarcıdan bilgi temin etmek ve istihbarat sızıntısının kaynağını ortaya çıkarmaktır.

Yenileme haberi EPIX Orijinal Programlama Başkan Yardımcısı Jocelyn Diaz tarafından duyuruldu. Diaz yaptığı açıklamada tüm oyunculara, ekibe ve yapım şirketlerine teşekkür ederek diziyi yenilemekten heyecan duyduklarını dile getirdi.

Casus romanları ile bilinen Amerikalı yazar Olen Steinhauer (The Tourist, All The Old Knives, The Cairo Affair) tarafından oluşturulan dizinin üretimini Paramount TV ve Anonymous Content şirketleri yapıyor. Steinhauer ile birlikte dizi sorumlusu olarak Brad Winters (Dig, The Americans, Boss, Oz), Akademi Ödüllü senarist Eric Roth (Forrest Gump, The Curious Case of Benjamin Button, House of Cards), Steve Golin, Kerry Kohansky-Roberts, Keith Redmon ve Luke Rivett üretimde hizmet veriyor.

Bu Yazı Toplam 877 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM