Facebookta Paylaş Tweetle

Arrow 6. Sezon 10. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Tarih
08 Ara 2017
Yazar

The CW'nin 6. sezon arasına giren süper kahraman serisi Arrow'un 10. bölüm fragmanı yayınlandı.

7 Aralık'ta yayınlanan "Irreconcilable Differences" başlıklı bölümün ardından sezon arasına giren Arrow'un geri dönüş tarihi 18 Ocak 2018 olarak açıklandı.

Yeni bölüm "Divided" başlığını taşıyor. Aynı zamanda genel serinin yüz yirmi beşinci bölümüdür. İlk etapta bölümün başlığı "Bugged" olarak adlandırılmış ve değiştirilmiştir. Senaryosunu Kanadalı TV yazarı Ben Sokolowski (The Flash, The Listener) ve Emilio Ortega Aldrich ikilisi yazdı. Çekimlerini ise "Bam-Bam" lakabı ile bilinen Kanadalı dublör sanatçısı ve yönetmen James Bamford yaptı. Hazırlıklar 18 Ekim'de 26 Ekim'e kadar sürdü. Çekimler ise 27 Ekim ile 7 Kasım arasında yapıldı. 

Bölümün misafir oyuncuları "Anatoly Knyazev" olarak izlediğimiz Çek oyuncu David Nykl (Stargate: Atlantis) ve "Cayden James" karakterini canlandıran Emmy ödüllü aktör Michael Emerson (Person of Interest, Lost) olarak açıklandı.

27 Kasım'da yayınlanan "Crisis on Earth-X, Part 2" başlıklı sezonun sekizinci bölümü, 18-49 demografik yaş arası yetişkinlerde 2,52 milyon izleyici topladı.

Bu Yazı Toplam 557 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM