Facebookta Paylaş Tweetle

Into The Badlands İlk Uzun Fragmanı Yayınlandı

Tarih
11 Tem 2015
Yazar

AMC kanalının Kasım ayında prömiyerini yapacak olan yeni aksiyon, macera dizisi Into The Badlands ilk uzun fragmanını yayınladı.

Smallville dizisinin yaratıcıları Alfred Gough ve Miles Millar tarafından kaleme alınan dizi feodal düzene başkaldıran güçlü ve cesur bir savaşçının hikayesini konu ediniyor. Dizi batıya yolculukla ilgili efsanevi Çin masallarına dayanıyor. İyi eğitimli savaşçı Sunny (Daniel Wu) ve genç çocuk M.K (Aramis Knight) ülkesini aydınlığa kavuşturmak için bir yolculuğa çıkıyor. Sunny'nin eğitimi ile M.K rakipsiz, usta bir dövüş savaşçısı haline gelecektir.

Dizinin başrollerini Daniel Wu (Tai Chi Hero, Overheard 3), Marton Csokas (Rogue), Emily Beecham (The Street), Aramis Knight (Dexter), Oliver Stark, Sarah Bolger (Once Upon a Time) ve Orla Brady (Doctor Who) paylaşıyor.

Yönetmenliğini David Dobkin'in yaptığı dizinin dövüş sanatları yönetmenliğini ise Stephen Fung yapıyor. Ayrıca dizide yönetici yapımcı olarak Stacey Sher, Michael Shamberg ve Daniel Wu görev alıyor. AMC Studios ve Entertainment One ortaklığında dizinin üretimi yapılıyor.

Comic Con panelinde konuşan Alfred Gough ilk sezonun 6 bölümden oluşacağını açıkladı.

Bu Yazı Toplam 1289 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM