Facebookta Paylaş Tweetle

Altered Carbon 2. Sezon Onayı Aldı

Tarih
14 Ara 2017
Yazar

Altered Carbon 2. Sezon Onayı Aldı

Netflix, yaklaşmakta olan yeni bilim kurgu serisi Altered Carbon için altı hafta öncesinden 2. sezon onayını verdi.

Richard K. Morgan'ın 2002 yılında yayınlanmış aynı isimli romanından uyarlanan "Altered Carbon", Terminator Genisys'in yazarı Laeta Kalogridis tarafından TV'ye taşındı. 25. yüzyılda geçecek hikaye, eğer insan zihni dijitalleştirilse ve ruhlar bir bedenden diğerine transfer edilebilse neler olacağını konu ediniyor. Toplum, gelişen teknoloji ile değiştirilmiştir. İnsan bilinci dijitalleştirilmiş, insan vücudu birbirinin yerine kullanılabilir hale getirilmiştir. Ölüm artık kalıcı değildir. Eskiden yıldızlar arası bir savaşçı olan Takeshi Kovacs (Joel Kinnaman), bu yeni düzene karşı çıktığı için 500 yıl boyunca hapis edilir ve istemediği bir geleceğe indirilir. Ölümün modasının geçtiği bu dünyada eğer bir cinayetin gizemini çözebilirse, ona yeni bir yaşam şansı sunulacaktır.

Oyuncular arasında Joel Kinnaman (House of Cards, The Killing), Renée Elise Goldsberry (The Good Wife, One Life to Live), James Purefoy (Hap and Leonard, The Following, Rome), Martha Higareda (Royal Pains), Dichen Lachman (The Last Ship, Shameless, The 100, Neighbours), Leonardo Nam (Westworld), Chris Conner (American Crime Story), Ato Essandoh (Chicago Med, Vinyl), Trieu Tran (The Newsroom), Antonio Marziale, Hiro Kanagawa (Heroes Reborn) ve Kristin Lehman (The Killing, Ghost Wars) bulunuyor.

Netflix, dizinin ilk sezon yayın tarihini 2 Şubat 2018 olarak açıkladı. 2. sezon üretimine ise gelecek yılın Ekim ayında Vancouver'da başlanacak.

Bu Yazı Toplam 1058 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM