Facebookta Paylaş Tweetle

Outcast Dizisi 2016'da Geliyor!

Tarih
12 Tem 2015
Yazar

Outcast Dizisi 2016'da Geliyor!

The Walking Dead'in yaratıcısı Robert Kirkman tarafından yazılan çizgi roman 'Outcast' konusu doğaüstü, korku türünde olan Cinemax kanalının yeni dizileri arasında yer alıyor.

2016 Yılında ekranlara gelecek dizinin ilk fragmanı da izleyicileri ile paylaşıldı.

Robert Kirkman tarafından yazılan ve Paul Azaceta tarafından çizilen Outcast, bedeni 8 yaşından itibaren şeytan tarafından ele geçirilen Kyle Barnes’ın dramatik hikayesini konu edinecek. Herkes gibi normal bir hayat yaşamak isteyen Kyle, Reverend Anderson isimli bir papazın yardımı ile cevapları bulmaya çalışacak. Ancak keşfedeceği bazı gerçekler hem kendi kaderini hem de dünyanın kaderini sonsuza kadar değiştirebilir.

Dizide şeytani güçler tarafından ele geçirilen Kyle Barnes karakterini Patrick Fugit (Gone Girl, Almost Famous) canlandırıyor. Şeytanlarla aşır, neşir olan ve yeryüzündeki kötülüklere karşı koymak üzere kendisinin kutsal savaşta Allah'ın bir askeri olduğuna inanan içkici ve kumarcı rahip Reverend Anderson karakterini ise Philip Glenister canlandırıyor. Çocuk oyuncu Gabriel Bateman'ın da rol alacağı dizide Gabriel, şeytan tarafından ele geçirilme tehlikesi olan Stalker karakterini canlandıracak.

FOX International Channels tarafından üretilen dizinin pilot bölümü Adam Wingard tarafından çekildi.

İlk sezonu 10 bölümden oluşacak dizinin 2016 yılında gösterime sunulması planlanıyor.

Bu Yazı Toplam 3786 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM