Facebookta Paylaş Tweetle

Victoria 3. Sezon Onayını Aldı

Tarih
16 Ara 2017
Yazar

Victoria 3. Sezon Onayını Aldı

Victoria egemenliği devam edecek. ITV, İngiliz aktris Jenna Coleman'ın başrolünde oynadığı dönem draması serisi Victoria'yı 3. sezon için yeniledi.

Amerika Birleşik Devletleri'nde PBS kanalında gösterimi yapılan dönem draması serisi, İngiltere Kraliçesi Victoria'nın kişisel ve mesleki yaşantısını anlatıyor. Oyuncular arasında Jenna Coleman ile birlikte Tom Hughes, Rufus Sewell, Alex Jennings, Paul Rhys, Catherine H. Flemming, Peter Firth, Eve Myles ve Tommy Knight yer alıyor.

Başlangıçta sekiz bölümden oluşacak mini dizi olarak planlanan dizinin ikinci sezonu 27 Ağustos-15 Ekim 2017 tarihleri arasında ITV'de yayınlandı. Ayrıca 25 Aralık'ta bir özel bölümü gösterime girecek. Amerika PBS kanalında ise ikinci sezon gösterimi 14 Ocak 2018 tarihinde yapılacak. Üçüncü sezonun ne zaman başlayacağı hakkında henüz bir bilgi yok.

Dizinin yaratıcısı Daisy Goodwin yaptığı açıklamada, 3. sezonun hem Kraliyet hem de Avrupa için hareketli zamanların yaşandığı 1848 yılında geçeceğini ve dramatik sahnelerin önceki sezonlara nazaran daha ağırlıklı olacağını söyledi.

Bu Yazı Toplam 830 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM