Facebookta Paylaş Tweetle

Once Upon a Time 7. Sezon 11. Bölüm Fragmanı

Tarih
16 Ara 2017
Yazar

ABC'nin 7. sezon arasına giren fantastik temalı masal serisi Once Upon a Time'ın 11. bölüm fragmanı yayınlandı. Ayrıca geri dönüş tarihi açıklandı.

15 Aralık'ta yayınlanan "The Eighth Witch" başlıklı 10. bölümün ardından sezon arasına giren dizinin geri dönüş tarihi 02 Mart 2018 Cuma olarak açıklandı. 11. bölüm "Secret Garden" başlığını taşıyor. Bu, aynı zamanda genel serinin yüz kırk dördüncü bölümüdür. Bölümün senaryosunu, dizinin yartıcıları olan Edward Kitsis ve Adam Horowitz ikilisi yazdı. Çekimlerini ise Amerikalı yapımcı, senarist ve yönetmen Mick Garris (Dead of Summer, The Stand, The Shining, The Others) yaptı.

Bölümün misafir oyuncuları Rebecca Mader "Zelena/Kelly", Emma Booth "Gothel/Eloise Gardener", Adelaide Kane "Drizella/Ivy Belfrey", Tiera Skovbye "Robin ve Kelly'nin Kızı", Rose Reynolds "Alice/Tilly" ve Yael Yurman "Anastasia" olarak açıklandı.

8 Aralık'ta yayınlanan "One Little Tear" başlıklı sezonun dokuzuncu bölümü, 18-49 demografik yaş arası yetişkinlerde 2,45 milyon izleyici topladı.

Bu Yazı Toplam 769 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM