Facebookta Paylaş Tweetle

Dirk Gently's Holistic Detective Agency İptal Edildi

Tarih
18 Ara 2017
Yazar

Dirk Gently's Holistic Detective Agency İptal Edildi

BBC America, komedi türündeki bilim-kurgu serisi Dirk Gently's Holistic Detective Agency'i ikinci sezonun ardından iptal etme kararı aldı.

İngiliz yazar Douglas Adams'ın romanlarından uyarlanan bilim-kurgu serisi, zamanda yolculuk yaparak, doğaüstü olayları içeren davaları ele alan dedektif Dirk Gently (Samuel Barnett) ve onun gönülsüz yardımcısı Todd Brotzman'ın (Elijah Wood) maceralarını konu ediniyor. Oyuncular arasında ayrıca Jade Eshete, Hannah Marks, Mpho Koaho, Fiona Dourif, Dustin Milligan ve John Hannah bulunuyor.

Dizinin düşük dereceleri göz önüne alındığında, iptal edilmesi çok şaşırtıcı değil. İkinci sezon, 18-49 yaş arası yetişkinlerde bölüm başına 248 bin izleyici topladı ve 0.07 reyting ortalaması elde etti.

Kanal tarafından yapılan açıklamada "Bu orijinal seriden gurur duyuyoruz. Max Landis, Samuel Barnett, Elijah Wood ve tüm ekibe minnettarız. İki sezon boyunca yetenekli yazarlar, yapımcılar ve oyuncularla çalışmak ayrıcalıktı. Bu tutkulu dünyayı kucaklayan dizinin hayranlarına da teşekkürler" sözlerine yer verildi.

Bu Yazı Toplam 1276 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM