Facebookta Paylaş Tweetle

Here and Now Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

Tarih
19 Ara 2017
Yazar

Here and Now Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

“Here and Now” Oscar ve Emmy ödüllü senarist, yapımcı ve yönetmen Alan Ball tarafından hazırlanan, HBO kanalında yakında gösterime girecek drama dizilerinden biridir.

Alan Ball daha önce "American Beauty"nin senaristliğini yapmıştır. Ayrıca HBO yapımı "Six Feet Under" dizisinin de yaratıcısıdır. "Six Feet Under" dizisinde altı kez kamera arkasına geçmiş, dokuz bölümün de senaryosunu yazmıştır. "Banshee", "True Blood" ve "Cybill" dizilerinde de yapımcı ve senarist olarak görev almıştır.

2016 Temmuz ayında siparişleri verilen dizinin ilk sezonu 10 bölüm olarak planlandı. Ball ile birlikte Peter Macdissi (Banshee) ve David Knoller (Power, Big Love) yönetici yapımcı olarak üretimde hizmet veriyor. Senaryosuna Mohamad el Masri ve J.R. Edwards'ın katkıda bulunduğu dizinin çekimlerini Alan Ball, Uta Briesewitz (Altered Carbon, Jessica Jones, Orange Is the New Black) ve Jeremy Podeswa (Game of Thrones, Boardwalk Empire, The Tudors) yapıyor. Üretimini ise "True Blood" dizisinin yapım şirketi Your Face Goes Here şirketi üstleniyor.

Oyuncu kadrosunda öne çıkan isimler, 2003 yapımı "Mystic River/Gizemli Nehir" filmi ile "En İyi Yardımcı Aktör" Oscar ödülünü kazanan ve Altın Küre ödülü şampiyonu ABD'li aktör Tim Robbins (The Brink, The Player), 1993 yapımı "The Piano" filmi ile "En İyi Kadın Oyuncu" dalında Oscar, BAFTA, Emmy ve Altın Küre ödülleri kazanan ABD'li aktrist Holly Hunter (Saving Grace, Top of the Lake), Jerrika Hinton (Grey's Anatomy), Raymond Lee (Mozart in the Jungle), Daniel Zovatto, Sosie Bacon (13 Reasons Why), Joe Williamson, Andy Bean (Power), Marwan Salama ve Necar Zadegan (Girlfriends' Guide to Divorce) olarak sıralanıyor.

Holly Hunter'ın avukat "Audrey Black" karakterini canlandıracağı dizide, Tim Robbins'i Audrey'nin kocası ve bir felsefe profesörü "Greg Bishop" olarak seyredeceğiz. İlk sezon prömiyer tarihi 11 Şubat 2018 olarak açıklandı.

Konusu

"Here and Now " Liberya, Vietnam ve Kolombiya'dan üç evlat edinen ve bir biyolojik çocuğa sahip, çağdaş bir müslüman aileye odaklanıyor. Çocuklardan biri, diğerlerinin göremediği bazı şeyleri görmeye başlar ve aile bağlarını test eder. (Ne gördüğünü şimdilik bilmiyoruz)

Bu Yazı Toplam 2593 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM