Facebookta Paylaş Tweetle

Channel Zero 3. Sezon İle İlgili Tüm Detaylar

Tarih
20 Ara 2017
Yazar

Channel Zero 3. Sezon İle İlgili Tüm Detaylar

Syfy kanalının antoloji türündeki korku serisi Channel Zero'nun üçüncü sezonuna ait tüm haberler, fragmanlar, resimler ve henüz açıklanmayan prömiyer tarihi burada yer alacaktır.

9 Şubat 2017 tarihinde üçüncü ve dördüncü sezon için yenilenen Channel Zero'nun üçüncü sezonu "Channel Zero: Butcher's Block" başlığını taşıyor. 2018 yılının ilk aylarında gösterime girmesi bekleniyor.

3. sezon, korku hikayeleri paylaşımı yapan, Creepypasta sitesindeki Kerry Hammond'un "Search and Rescue Woods" adlı hikayesinden esinleniyor. Olivia Luccardi'nin (It Follows, Orange Is the New Black, The Deuce) oynadığı "Alice" adlı genç bir kadının öyküsünü anlatıyor. Yeni bir şehire taşınan ve şizofreni hastası kızkardeşi ile birlikte yaşayan Alice, şehrin en kötü mahallerindeki gizemli merdivenlerde, bir dizi kaybolma vakası yaşandığını öğrenir.

Alice'in kızkardeşi "Zoe Woods" karakterini Teen Wolf'taki "Lydia Martin" rolüyle tanınan Holland Roden canlandırıyor. Yıllardır akıl hastalığı ile mücadele eden zorlu bir genç kadındır. Kız kardeşinin onunla ilgilenmesinden nefret eder.

Üçüncü sezon oyuncuları arasında ayrıca; Blade Runner, The Hitcher, Ladyhawke, The Blood of Heroes ve Batman Begins filmlerindeki rolleri ile bilinen, "En İyi Yardımcı Aktör" dalında Altın Küre ödülü kazanan Hollandalı oyuncu Rutger Hauer, Brandon Scott (Guerrilla) ve Krisha Fairchild bulunuyor.


Güncelleme | 30 Aralık 2017

Channel Zero 3. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

"Channel Zero" 3. sezon başlama tarihi 7 Şubat 2018 Çarşamba olarak açıklandı.

Bu Yazı Toplam 519 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM