Facebookta Paylaş Tweetle

Dark 2. Sezon Onayını Aldı!

Tarih
20 Ara 2017
Yazar

Dark 2. Sezon Onayını Aldı!

Netflix, ilk Almanca dilindeki bilim-kurgu ve drama serisi Dark için ikinci sezon talimatını verdi.

Winden şehrindeki iki küçük çocuğun ortadan kaybolması, üç kuşağı kapsayan gizemi açığa çıkaran dört ailenin çatlak ilişkilerine, ikili hayatlarına ve karanlık geçmişine ışık katıyor. Wiedemann & Berg Television şirketi tarafından üretilen dizinin ilk sezon oyuncu kadrosunda Louis Hofmann, Oliver Masucci, Jördis Triebel, Maja Schöne, Sebastian Rudolph, Anatole Taubman ve Mark Waschke rol aldı.

İsviçreli yönetmen ve yazar Baran bo Odar ve Jantje Friese tarafından hazırlanan gösterinin ilk sezonu eleştirmenler tarafından olumlu notlar aldı. Birçok eleştirmen diziyi 1990'lı yıllarda geçen Twin Peaks ve Netflix'te yayınlanan Stranger Things ile benzerlikler taşıdığını belirtti. Rotten Tomatoes sitesi 10 üzerinden 7.1 ve %88'lik bir puan verdi. 10 bölümden oluşan ilk sezon 1 Aralık 2017 tarihinde yayınlandı.

Netflix, herzaman olduğu gibi dizinin izlenme istatistiklerini paylaşmadı ancak küresel anlamda en çok izlenen dizilerden biri olduğunu açıkladı. Özellikle ABD, Brezilya, İtalya, Türkiye, İspanya ve Fransa'da şiddetli yankı uyandırdığını vurguladı.

Bu Yazı Toplam 542 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM