Facebookta Paylaş Tweetle

Wayward Pines İptal Edildi

Tarih
20 Tem 2015
Yazar

Wayward Pines İptal Edildi

Fox kanalının bilimkurgu, gerilim dizisi Wayward Pines iptal edildi. Önümüzdeki perşembe günü 10. ve final bölümü ile ekranlarda olacak dizinin 2. sezonu olmayacak.

14 Mayıs 2015 tarihinde M. Night Shyamalan'ın yönettiği Chad Hodge'nin yazdığı "Where Paradise Is Home" isimli bölümü ile ekranlara gelen dizi ortalama 3,76 milyon izleyici topladı. Geçen hafta yayınlanan 9. bölümü ise ortalama 3,25 milyon kişi tarafından seyredildi. Genel olarak dizi 18-49 demografik yaş aralığı ortalama 3,79 milyon izleyici ve 1,09 reyting derecesi elde etti.

TV eleştirmenleri tarafından olumlu eleştiriler alan dizinin 2. sezonu olacak gibi görünmesine rağmen kanal tüm umutları bitirdi.

Dizide herşeyin mükemmel olduğu gizemli bir kasabanın hiçbir şekilde dış dünya ile iletişimi olmaması konu ediliyor. İki arkadaşının kaybolması sonucu ajan Ethan Burke (Matt Dillon) kasabaya gelir. Kasabanın dünya ile bağlantısı bulunmamaktadır ve ajan Ethan Burke'de artık kayıp durumundadır.

Başrollerde ayrıca Carla Gugino (Chicago Hope), Toby Jones (The Girl), Shannyn Sossamon (Mistresses), Reed Diamond (Judging Amy), Tim Griffin (Covert Affairs), Charlie Tahan (Gotham), Juliette Lewis (Secrets and Lies), Melissa Leo (Frozen River) ve Terrence Howard (Empire) rol almaktadır.

Blake Crouch'un yazdığı aynı isimli romandan esinlenen dizi, Chad Hodge tarafından geliştirilmiştir.


Güncelleme | 10 Ara 2015

Wayward Pines 2. Sezon İçin Yeniden Canlandı

Fox, diziyi yeniledi ve 2016 yaz aylarında 2. sezon prömiyeri yapılacak.

Konu ile ilgili haberimizi buradan okuyabilirsiniz ►

Bu Yazı Toplam 2319 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM