Facebookta Paylaş Tweetle

Happyish İptal Edildi

Tarih
25 Tem 2015
Yazar

Happyish İptal Edildi

Showtime kanalının kara komedi dizisi Happyish ilk sezonun ardından iptal edildi.

Yeni jenerasyona uyum sağlamaya çalışan, orta yaşta, depresif bir adam olan Thom Payne (Steve Coogan) doğum gününde, çalıştığı reklam firmasının patronunun değiştiğini öğrenir. 25 Yaşındaki yeni patronunun himayesinde, hızla değişen dünyada mutlu olmaya çalışan bir adamın kara mizah komedisi anlatılıyor. Dizinin başrollerinde Steve Coogan (Philomena), Kathryn Hahn (Parks and Recreation), Bradley Whitford (Transparent) ve Ellen Barkin (The New Normal) rol almaktadır.

Dizinin başrolünde başlangıçta Oscar ödüllü oyuncu Philip Seymour-Hoffman ayarlanmış ancak ünlü oyuncunun yüksek dozda uyuşturucudan ölmesinin ardından başrol Steve Coogan'a verilmiştir.

Shalom Auslander tarafından yaratılan dizide Ken Kwapis ve Alexandra Beattie'de yönetici yapımcı olarak görev almaktadır.

5 Nisan'da pilot bölümü ile ekranlara gelen dizi kötü bir başlangıç yaptı ve 18-49 yaş aralığı ortalama 430 bin kişi tarafından izlendi. 28 Haziran'da yayınlanan 10. ve son bölümü ise 261 bin izleyici topladı. Sürekli inişli çıkışlı bir grafik çizen dizinin izlenme oranları hep düşük oranlarda oldu.

Dizinin yetersiz izlenme oranlarından dolayı iptaline karar verildi ve ikinci sezonun olmayacağı doğrulandı.

Bu Yazı Toplam 1510 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM