Facebookta Paylaş Tweetle

Mosaic Konusu - Tanıtım (Mini Dizi 2018)

Tarih
05 Oca 2018
Yazar

Mosaic Konusu - Tanıtım (Mini Dizi 2018)

“Mosaic” 22 Ocak 2018 tarihinde HBO kanalında gösterime girecek, altı bölümden oluşan drama dizilerinden biridir.

"Mosaic" IOS / Android mobil uygulaması ve TV dizisi olarak iki şekilde piyasaya sürülüyor. 8 Kasım 2017 tarihinde iOS,  21 Kasım 2017 tarihinde ise Android uygulaması ücretsiz olarak yayınlandı. 22 Ocak 2018 tarihinde ise HBO'da gösterime giriyor.

Başrollerini Garrett Hedlund ve Sharon Stone’un oynadığı Mosaic, izleyicilerine dizinin hikayesini karakterlerden birinin bakış açısından izleme imkanı sağlıyor. Bunun için tek yapmanız gereken uygulamayı indirmek. Seyirci uygulamayı açtığında ilk önce Olivia Lake ile tanışıyor, daha sonra da hikayeyi hangi karakterin bakış açısından izleyeceğine karar veriyor. Uygulama sayesinde kullanıcılar hikayenin akışına yön verebiliyor. Olayları şekillendirmek tamamen sizin elinizde! Yapacağınız tek bir tercih, sizi ve karakterleri hikâyenin diğer ucuna sürüklüyor.  Her seyircinin değişik sonuçlara ulaşması mümkün. Anlayacağınız; Soderbergh ve ekibinin yıllardır üzerinde çalıştığı bu teknik, seyirciyi tamamen hikayenin  içine sokuyor. Bütün içerik bir araya getirilirse, Mosaic yaklaşık yedi buçuk saat sürüyor.

Yönetmenliğini Steven Soderbergh'in yaptığı dizinin yapımcı koltuğunda Casey Silver oturuyor. Senaryo ise Ed Solomon tarafından yazıldı. Oyuncu kadrosunda ayrıca Frederick Weller, Beau Bridges, Paul Reubens, Jennifer Ferrin, Devin Ratray, Michael Cerveris, James Ransone, Jeremy Bobb ve Maya Kazan bulunuyor.

Konusu

"Mosaic" 4 yıl önce mahkemede çözüme kavuşturulduğu sanılan bir cinayeti konu alıyor. Olivia'nın (Sharon Stone) öldürülmesi nedeniyle Eric (Frederick Weller) cinayet zanlısı olarak hapiste. Eric'in kızkardeşi Petra (Jennifer Ferrin) ve diğerleri, dört yıl önce tam olarak neler olduğunu yeniden araştırmaya başlarlar.

Bu Yazı Toplam 1329 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM