Facebookta Paylaş Tweetle

Condor Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

Tarih
12 Oca 2018
Yazar

Condor Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

Akademi ödülü sahibi, Amerikalı yönetmen Sydney Pollack'ın 1975 yapımı “Akbabanın Üç Günü/Three Days of the Condor” filminden uyarlanan “Condor” Audience Network'un gerilim türündeki dizilerinden biridir.

10 bölümden oluşacak ilk sezonun prömiyer tarihi 6 Haziran 2018 Çarşamba olarak açıklandı.Çekimleri Toronto'da yapılan dizinin üretimini Skydance Media şirketi üstleniyor. Jason Smilovic ve Todd Katzberg hem baş yazar, hem de dizinin üreticisi olarak görev alacak. İlk üç bölümü Lawrence Trilling (Goliath, Alias) yönetiyor. Trilling , aynı zamanda dizinin üretiminde hizmet veriyor. Üçlü ile birlikte Shane Elrod (Mr. Mercedes), Chris Long (Mr. Mercedes, Rogue), David Ellison, Dana Goldberg ve Marcy Ross (Manhattan, Ten Days in the Valley) üretimde hizmet veren diğer isimler. Ayrıca Andrew McCarthy (Orange Is the New Black, The Blacklist) dizinin bir bölümünde kamera arkasına geçiyor.

Oyuncu kadrosunda öne çıkan isimler; "The Originals" ve "Containment" dizileri ile tanınan Christina Moses, İngiliz aktör Max Irons (The White Queen), Mira Sorvino (Falling Skies), Brendan Fraser (Trust), Leem Lubany, Gage Graham-Arbuthnot, Mouna Traoré (Murdoch Mysteries), Steve Belford (Fargo), William Hurt (Humans, Goliath, Damages), Kristen Hager (Being Human), Kate Vernon, Gabriel Hogan (Heartland) ve Sima Sepehri olarak sıralanıyor.

Konusu

"Condor" idealistliği test edilerek CIA'ye katılan genç analist Joe Turner (Max Irons) karakterine odaklanıyor. Turner, milyonlarca insanın yaşamını tehdit eden korkunç fakat bir o kadar da etkileyici planı fark ederek tüm bunları düzeltebileceğini umuyor. Bir öğle yemeği dönüşü tüm meslektaşlarını öldürülmüş şekilde bulur. Şimdi hedefte kendisi vardır. Eğer hayatta kalmak istiyorsa asla hayal edemeyeceği işleri yapması ve kimsenin bilmediği gerçek karakterini keşfetmesi gerekmektedir.

Bu Yazı Toplam 2517 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM