Facebookta Paylaş Tweetle

Sweetbitter Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

Tarih
12 Oca 2018
Yazar

Sweetbitter Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

“Sweetbitter” 6 Mayıs 2018 tarihinde Starz'da prömiyerini yapacak olan drama türündeki televizyon dizilerinden biridir.

İlk sezon, yarım saat süren altı bölümden oluşuyor. Stephanie Danler'in yaratıcısı olduğu dizi 2016 tarihinde yayınlanan aynı adlı romanına dayanıyor. Danler ile birlikte Stu Zicherman, Richard Shepard, Dede Gardner ve Jeremy Kleiner üretimde hizmet veriyor. Yapımcı koltuğunda ise Donna Bloom oturuyor. Çekimleri tekli kamera sistemi ile yapılan dizinin üretimini Plan B Entertainment şirketi üstleniyor. Pilot bölüm Richard Shepard (Girls, Criminal Minds) tarafından çekildi.

Oyuncu kadrosunda öne çıkan isimler; "Malefiz" ve "Bayan Peregrine'in Tuhaf Çocukları" filmleri ile bilinen İngiliz aktrist Ella Purnell, Tom Sturridge, "UnREAL", "Rectify" ve "Master of the Sex" adlı yapımlardaki rolleri ile sivrilen Caitlin FitzGerald, Paul Sparks (House of Cards, The Night Of, Boardwalk Empire), Evan Jonigkeit (Frontier), Daniyar, Eden Epstein ve Jasmine Mathews olarak sıralanıyor.

Konusu

"Sweetbitter" New York'ta yeni bir hayat kurmaya hazırlanan 22 yaşındaki Tess'in (Ella Purnell) hikayesini anlatıyor. New York'a gelmesinden kısa bir süre sonra ünlü bir şehir restoranında kendisine iş bulur. Kendisini alkol, uyuşturucu, aşk ve şehvetin olduğu bir dünyada bulan Tess, bir yandan imrendiği ama aynı zamanda tökezlediği yeni hayatını kontrol etmeye çalışıyor.

Bu Yazı Toplam 2574 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM