Facebookta Paylaş Tweetle

Vida Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

Tarih
12 Oca 2018
Yazar

Vida Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

“Vida” 6 Mayıs 2018 tarihinde Starz'da prömiyerini yapacak olan drama türündeki televizyon dizilerinden biridir.

"Looking", "How to Get Away with Murder" ve "Devious Maids" çalışlmaları ile bilinen oyuncu ve senarist Tanya Saracho tarafından oluşturuldu. Saracho ile birlikte Marc Turtletaub, Peter Saraf, Robin Schwartz ve Stephanie Langhoff üretimde hizmet veriyor. Pilot bölüm, Meksikalı ödüllü yönetmen Alonso Ruizpalacios tarafından çekildi. Çekimleri tekli kamera sistemi ile yapılan dizinin bölümleri 30 dakika sürüyor. Altı bölümden oluşan ilk sezon Big Beach TV şirketi tarafından üretiliyor. Richard Villegas Jr.'nin "Pour Vida" adlı kitabından uyarlanan dizinin yapımcı koltuğunda ise Chrisann Verges (Girlboss, Getting On) oturuyor.

Oyuncu kadrosunda öne çıkan isimler; Meksikalı şarkıcı ve aktrist Melissa Barrera, Mishel Prada (Fear the Walking Dead: Passage), Karen Ser Anzoategui (East Los High), Chelsea Rendon, Carlos Miranda, Maria Elena Laas, Elena Campbell-Martínez, Ramses Jimenez, Luis Bordonada, Elizabeth De Razzo, Renee Victor, Adelina Anthony ve Erika Soto olarak sıralanıyor.

Başlangıçta Veronica Osorio'nun "Emma" karakterini canlandıracağı açıklandı fakat daha sonra yerine Mishel Prada uygun görüldü.

Konusu

"Vida", Los Angeles'ın doğusunda yaşayan ve birbirleri ile anlaşamayan Emma (Mishel Prada) ve Lyn (Melissa Barrera) adlı iki Meksikalı-Amerikan kız kardeşi izliyor. Koşullar onları eski mahallelerine geri dönmeye zorlar. Burada geçmişleri ile yüzleşirler ve annelerinin kimliğiyle ilgili şok edici gerçekleri öğrenirler.

Bu Yazı Toplam 1063 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM