Facebookta Paylaş Tweetle

Stan Against Evil 3. Sezon Onayı Aldı

Tarih
13 Oca 2018
Yazar

Stan Against Evil 3. Sezon Onayı Aldı

IFC, üçüncü sezon için komedi-korku serisi Stan Against Evil'i yeniledi. Gösterinin 3. sezon prömiyerini 2018 sonbaharında yapması planlanıyor.

Amerikalı aktör ve komedyen Dana Gould (Parks and Recreation, The Simpsons) tarafından yaratılan ve John C. McGinley ile Janet Varney'in başrollerinde oynadığı absürt korku serisi, New England isimli küçük bir kasabada geçiyor. Kasabanın üzerindeki 300 yıllık şeytani laneti ortadan kaldırmak için eski şerif Stan Miller (McGinley) ile yeni şerif Evie Barret (Janet Varney) bir ittifak oluştururlar.

Sekiz bölümden oluşan ikinci sezon, geçtiğimiz Kasım ayında yayınlandı. Gould ile birlikte Tom Lassally (Silicon Valley) üretimde hizmet veriyor. McGinley, aynı zamanda dizinin yapımcı koltuğunda oturuyor. Deborah Baker Jr. ve Nate Mooney de dizinin yıldızları arasında yer alıyor.

Stan Against Evil'in ikinci sezonu, 18-49 demografik yaş arası yetişkinlerde bölüm başına 171.000 izleyici topladı ve 0.06 reyting derecesi elde etti. İlk sezon ile kıyaslandığında %8 izleyici ve %16 reyting düşüşü yaşadı. Bu puanlar dizinin iptal edilmesi gerektiğini gösterse de, IFC için sorun değil. Çünkü kanalın diğer gösterileri de düşük izleyici oranlarına sahip.

Bu Yazı Toplam 1289 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM