Facebookta Paylaş Tweetle

American Woman Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

Tarih
15 Oca 2018
Yazar

American Woman Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

“American Woman”, Real Housewives of Beverly Hills yıldızı Kyle Richards'ın yaşamına dayanan, Paramount Network'da gösterime girecek komedi dizilerinden biridir.

"The West Wing", "ER", "Shameless", "Animal Kingdom" ve "Southland" dizilerinin yapımcısı John Wells ve John Riggi (30 Rock, The Comeback, Will & Grace) tarafından oluşturuldu. İkili ile birlikte Kyle Richards'da üretimde hizmet veriyor. Yönetmen koltuğunda ise Alex Hardcastle (You're the Worst, Grace and Frankie, Crazy Ex-Girlfriend) ve Alethea Jones oturuyor. Bölümleri ortalama 30 dakika sürecek olan dizinin çekimleri tekli kamera sistemi ile yapılıyor. İlk sezon için toplam 12 bölüm sipariş verildi.

Oyuncu kadrosunda öne çıkan isimler; "Clueless", "Batman & Robin" filmleri ve "Miss Match", "Suburgatory" dizi çalışmaları ile tanınan Alicia Silverstone, Mena Suvari (Chicago Fire, Six Feet Under), Cheyenne Jackson (American Horror Story), Makenna James (Transparent), Lia McHugh, Jennifer Bartels (Broken), Diandra Lyle, Tobias Jelinek (Stranger Things) ve Sam Morgan olarak sıralanıyor.

Konusu

"American Woman", 1970'lerde ikinci dalga feminizm harekatı sırasında kocasını terk eden, ve iki kızını büyütmek için mücadele eden, alışılmamış bir anne olan Bonnie (Alicia Silverstone) ile birlikte en iyi iki arkadaşı Kathleen (Mena Suvari) ve Diana'yı (Jennifer Bartels) izliyor. Özgürlüklerinden asla ödün vermeyen bu üç kadın, hızla değişen dünyada kendi tarzlarını keşfediyorlar.

Bu Yazı Toplam 613 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM