Facebookta Paylaş Tweetle

Yellowstone Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

Tarih
15 Oca 2018
Yazar

Yellowstone Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

“Yellowstone”, 2018 yılında Paramount Network'te yayınlanacak olan Taylor Sheridan tarafından hazırlanan, aile dramı türünde bir Amerikan televizyon dizisidir.

2016 suç filmi "Comancheria" ile "En İyi Özgün Senaryo" Akademi Ödülü'ne aday gösterilen Taylor Sheridan aynı zamanda dizinin yönetmenliğini yapıyor. Sheridan ile birlikte John Linson, Art Linson, Kevin Costner ve David Glasser üretimde hizmet veriyor. Üretimini ise Linson Entertainment ve The Weinstein Company şirketleri üstleniyor.

3 Mayıs 2017 tarihinde Paramount Network, Yellowstone'a yeşil ışık yaktığını duyurdu. İlk sezon için toplam 10 bölüm sipariş verdi. 2017 Ekim ayında Harvey Weinstein hakkında çıkan taciz suçlamalarından dolayı The Weinstein Company'e ait tüm logo ve yazıların diziden çıkarılacağı duyuruldu.

Başrolünde, Oscar, BAFTA ve Altın Küre ödüllü Amerikalı aktör Kevin Costner'ın oynayacağı dizide ayrıca Wes Bentley (American Horror Story), Kelly Reilly (Britannia, True Detective, Black Box), Luke Grimes (True Blood, Brothers & Sisters), Cole Hauser (Rogue), Kelsey Asbille Chow (Teen Wolf), Dave Annable (Heartbeat, Brothers & Sisters) Gil Birmingham (Banshee) ve Jefferson White (Blindspot) bulunuyor.

Konusu

"Yellowstone", Amerika'nın Montana eyaletindeki en büyük çiftliği kontrolünde bulunduran, John Dutton'un (Kevin Costner) liderliğindeki Dutton ailesinin şiddet dolu dünyasını izliyor. Bu büyük arazi, yerliler, şehir planlamacıları ve Amerika'nın ilk milli parkı olması gibi nedenlerden dolayı sürekli saldırı altında.  İçme suyunun zehirlendiği, cinayetlerin haber olmadığı ve politikacıların satın alındığı bir dünyada Amerika'nın en iyi ve kötü tarafları bir ailenin gözlerinden anlatılacak.

Bu Yazı Toplam 1741 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM