Facebookta Paylaş Tweetle

Welcome to Sweden İptal Edildi

Tarih
29 Tem 2015
Yazar

Welcome to Sweden İptal Edildi

Greg Poehler tarafından yaratılan NBC ve TV4 kanalının komedi dizisi Welcome to Sweden iptal edildi. Dizinin 3. sezonu olmayacak.

Başrollerini Greg Poehler ile birlikte Josephine Bornebusch (The Dog Trick), Lena Olin (Alias) ve Claes Månsson'un (The Stig-Helmer Story) paylaştığı dizide Greg Poehler ve ablası Amy Poehler, Carrie Stein ve Fredrik Arefalk yönetici yapımcı olarak hizmet veriyor.

Dizide aşık olduğu kızın peşinden İsveç'e taşınan Amerikalı muhasebeci Bruce'un (Greg Poehler) maceraları konu ediniyor. Emma Wiik'in (Josephine Bornebusch) ailesi bu duruma karşı çıksa da Emma ailesini Bruce'un doğru adam olduğu konusunda ikna etmeye çalışır.

İlk sezonu geçtiğimiz yıl ekranlara gelen dizi oldukça düşük dereceler elde etti. İkinci sezon ise önceki sezonu aratacak kadar düşük izlenme oranları yakaladı. NBC diziyi 2. sezonun dördüncü bölümünden sonra kaldırma kararı aldı ve yerine Hollywood Game Night programını koydu.

Poehler dizinin düşük reyting dereceleri nedeni ile NBC tarafından iptal edildiğini instagram hesabından takipçilerine duyurdu.

Bu Yazı Toplam 2180 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM