Facebookta Paylaş Tweetle

Black Sails 4. Sezon Onayı Aldı

Tarih
01 Ağu 2015
Yazar

Black Sails 4. Sezon Onayı Aldı

Starz kanalı korsan draması Black Sails için 4. sezon onayını erken verdi. 10 Bölümden oluşacak 3. sezonun 2016 yılında ekranlara gelmesi beklenirken dizinin 4. sezon onayı alması hayranlarını sevindirdi.

Jonathan E. Steinberg (Jericho, Human Target) ve Robert Levine (Touch) tarafından yaratılan dizide Michael Bay (the Transformers franchise, Armageddon, Pearl Harbor), Brad Fuller, Andrew Form (Teenage Mutant Ninja Turtles, The Purge), Chris Symes (Hellboy II: The Golden Army, Eragon) ve Dan Shotz (Jericho, Harper’s Island) yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir.

İkinci sezonu ilk sezona göre daha olumlu yönde eleştiriler alan dizi 175 ülkede gösterime sunulmaktadır. Geçtiğimiz yıl En İyi Yardımcı Görsel Efekt ve En İyi Ses Kurgusu dallarında 2 Emmy ödülü alan dizi ilk iki sezon bölüm başına çoklu platformlarda ortalama 4,5 milyon kişi tarafından izlendi.

Başrollerini Toby Stephens (Law & Order: UK), Hannah New (El tiempo entre costuras), Luke Arnold (Winners & Losers), Jessica Parker Kennedy (The Secret Circle), Tom Hopper (Merlin), Zach McGowan (Shameless) ve Toby Schmitz'in paylaştığı dizinin üretimi Platinum Dunes, Quaker Moving Pictures ve Film Afrika Worldwide şirketleri tarafından yapılmaktadır.

Bu Yazı Toplam 1750 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM