Facebookta Paylaş Tweetle

Sense8 2. Sezon Onayı Aldı

Tarih
14 Ağu 2015
Yazar

Sense8 2. Sezon Onayı Aldı

Wachowski Kardeşler tarafından yaratılan, ilk sezonu ile izleyicilerin beğenisini toplayan Netflix'in bilimkurgu dizisi Sense8 2. sezon onayını aldı.

Andy ve Lana Wachowski ile birlikte J. Michael Straczynski'nin imzasını taşıyan dizinin 12 bölümden oluşan ilk sezonu 5 Haziran 2015 tarihinde yayınlandı.

Dünyanın 7 ayrı ülkesinde bulunan 8 ayrı kişinin zihinsel bağ kurduğu dizide, karakterler neler olup bittiğini çözmeye çalışırken aynı zamanda bilmedikleri bir tehlikenin içerisindedirler.

Dizinin oyuncu kadrosunda Aml Ameen (Harry's Law), Bae Doona (Cloud Atlas), Jamie Clayton, Tina Desai (Dussehra), Tuppence Middleton (Black Mirror), Max Riemelt, Miguel Ángel Silvestre (Sin tetas no hay paraíso), Brian J. Smith, Freema Agyeman, Anupam Kher, Terrence Mann, Naveen Andrews ve Daryl Hannah gibi isimler rol almaktadır.

İçerdiği eşcinsel içerikli sahnelerden dolayı tepkilere maruz kalan dizinin iptal edilmesi de gündemde iken Netflix 8 Ağustos 2015 tarihinde dizinin 2. sezon için yenilendiğini resmi olarak duyurdu.

Dizinin 2. sezon gösteriminin 2016 yılında olması bekleniyor.

Bu Yazı Toplam 1732 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM