Facebookta Paylaş Tweetle

Huawei Watch GT Özellikleri Nelerdir?

Tarih
07 Oca 2020
Yazar

Huawei Watch GT Özellikleri Nelerdir?

Huawei Watch GT akıllı saatin teknik özellikleri nelerdir? Akıllı telefon pazarının en önemli oyuncularından Huawei'in akıllı saati olan Huawei Watch GT modelinin incelemesi ile karşınızdayız.

Huawei Watch GT oldukça güzel bir tasarıma sahip. Uzun pil ömrü ile de iddialı bir söz veriyor. Kazalara karşı oldukça dayanıklıdır. Çerçevesi seramiktir ve paslanmaz çelik bir kasaya sahiptir. 10.6 mm bir inceliğe sahiptir. 1.39 inç Amoled ekranı vardır. Çözünürlüğü 454x454 pikseldir. İşletim sistemi olarak LightOS kullanılmıştır. Sektöründe ilk çift çipset mimarisine sahip bir saattir. Pil ömrü kişinin kullanımına göre değişiklik gösterir. Batarya gücü 420 mAh gücündedir. Saat olarak bir aylık bir kullanım sunar. GPS ise 22 saatlik bir kullanım konforu sunmaktadır.

Nabız ve kalp atışları gibi sağlık konularında size yardımcı olur. Huawei TruSeen 3.0 nabız teknolojisi kullanılmıştır. Kendi kendine öğrenme algoritması ve yenilikçi sensörler bulunmaktadır. Saatte, 3 tane konumlandırma sistemi yer almaktadır. Bunlar GPS, GLONASS ve GALILEO sistemleridir. Saat sayesinde egzersizlerinizi eksiksiz ve tam zamanında yaparsınız. Çoklu spor modu bulunmaktadır. Kapalı ve açık alanlarda yapacağınız egzersizler buna örnek verilebilir. Bisiklet sürerken, nabız ve kalp atışlarını, gidilen mesafeyi, harcanan kaloriyi, tırmanma hızını ve inişi hesaplayabilirsiniz. Suya dayanıklı olarak üretilen Huawei Watch GT’yi suyun altında da güvenle kullanabilirsiniz. Kulaçlarınızı tanır ve geliştirmenize yardımcı olur. Uyuduğunuz zaman uyku sorunlarını tanımlayan ve bunlar için 200 den fazla öneri sunan Huawei TruSleep 2.0 teknolojisi kullanılmıştır. Yürürken adımlarınızı sayar, hareket etmediğiniz ve yoğun olarak yapılan aktivitelerinizi takip eder. Mesajlarınızda, görüşmelerinizde, alarmlarınızda ve hatırlatıcı notlarınızda size büyük kolaylıklar sağlar.

Bu Yazı Toplam 322 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM