Facebookta Paylaş Tweetle

Haven İptal Edildi

Tarih
07 Eyl 2015
Yazar

Haven İptal Edildi

Syfy kanalı doğaüstü draması Haven'i beş sezon sonra iptal etti. Stephen King'in 'The Colorado Kid' romanından uyarlanan dizinin 6. sezonu olmayacak.

Sam Ernst ve Jim Dunn tarafından geliştirilen dizinin başrollerini Emily Rose (Brothers & Sisters), Lucas Bryant (MVP), Nicholas Campbell (Republic of Doyle) ve Eric Balfour (Valemont) paylaşıyor.

2010 Yılından beri ekranlarda olan dizinin ilk dört sezonu 13 bölümden oluşuyor. Beşinci sezonu ise 26 bölüm sayısına sahip. Beşinci sezonun ilk 13 bölümü 11 Eylül - 5 Aralık 2014 tarihleri arasında yayınlandı. Kalan 13 bölüm ise 8 Ekim'de gösterime başlayacak.

Dizide FBI Ajanı Audrey Parker (Emily Rose) ve memur Nathan Wuornos'un (Lucas Bryant) küçük bir kasaba olan Haven'de yaşanan gizemli ve garip olayları araştırması konu ediliyor.

Beşinci sezonun yayınlanmış olan 13 bölümü 18-49 demografik yaş aralığı bölüm başına ortalama 860 bin izleyici ve 0,20 reyting derecesi elde etti. Bu oran 4. sezon ile karşılaştırıldığında bölümlerde ortalama %41-52 arası düşüş sağladığı görülmektedir.

Bu Yazı Toplam 1664 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM