Facebookta Paylaş Tweetle

Safe House 2. Sezon Onayı Aldı

Tarih
11 Eyl 2015
Yazar

Safe House 2. Sezon Onayı Aldı

ITV kanalı gerilim-drama dizisi Safe House için 2. sezon onayı verdi.

Eleventh Hour Films tarafından üretimi yapılan dizinin başrollerini Christopher Eccelston (Fortitude), Marsha Thomason (White Collar) ve Paterson Joseph (Law & Order: UK) paylaşıyor. Nicola Stephenson ve Jason Merrells ise dizide konuk oyuncu olarak rol aldı.

Senaryosunu Ed Whitmore ve Tracey Malone'in yazdığı dizinin yürütme bölümünde ise Paula Cuddy (Strike Back, Wallander) ve Jill Green (Foyle’s War, Collision, The American) görev alıyor.

Kanalın sorumlularından Steve November yaptığı açıklamada "Hikayenin sürükleyiciliği ve oyuncuların performanslarından dolayı izleyicilerden olumlu tepkiler aldıklarını" dile getirdi.Paula Cuddy ise "Bir başka ilgi çekici hikaye ile dönmek için sabırsızlandıklarını" söyledi.

Dizide güvenli bir evde koruma altına alınan Robert (Christopher Eccelston) ve eski bir polis dedektifi olan Katy (Marsha Thomason) çiftinin hikayesi anlatılıyor.

2. Sezonu da ilk sezon olduğu gibi 4 bölüm ve 60 dakikadan oluşacak ve 2016 Şubat ayında çekimlerine Lake District ulusal parkında başlanacak.

Bu Yazı Toplam 2257 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM