Facebookta Paylaş Tweetle

Longmire Konusu - Tanıtım (Dizi 2012)

Tarih
11 Eyl 2015
Yazar

Longmire Konusu - Tanıtım (Dizi 2012)

John Coveny ve Hunt Baldwin tarafından senaryosu geliştirilen suç draması Longmire, Craig Johnson'un gizemli romanı 'Walt Longmire Mysteries' adlı serisinden uyarlanmıştır.

3 Haziran 2012 tarihinde A & E kanalında prömiyerini yapan dizi 3. sezon sonunda, yayınlanan 33 bölümün ardından kanal tarafından iptal edildi. Oldukça yüksek izlenme oranları ve sadık bir izleyici kitlesine sahip olan dizinin iptal edilmesi hayranlarını üzdü ve kanala tepkiler yağdı. İptal edilmesinin ardından 3 ay sonra 19 Kasım 2014 tarihinde 10 bölümden oluşacak 4. sezon onayını alarak Netflix platformuna taşındı ve 10 Eylül 2015 (dün) tarihinde yeni sezonu gösterime sunuldu.

Warner Horizon Television,, The Shephard/Robin Company ve Two Boomerangs Productions tarafından üretimi yapılan dizide John Coveny, Hunt Baldwin, Christopher Chulack, Greer Shephard ve Michael M. Robin yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir.

Dizinin başrollerinde ise Robert Taylor (The Feds), Katee Sackhoff (24), Bailey Chase (Saving Grace), Adam Bartley (Justified), Cassidy Freeman (The Vampire Diaries) ve Lou Diamond Phillips rol almaktadır.

Karısının ölümünden sonra kızı Cady'nin (Cassidy Freeman) desteği ile toparlanmaya çalışan Absaroka County kasabası şerifi Walt Longmire'ın (Robert Taylor) hikayesi anlatılıyor. Şerifliğe yeniden seçilmek için yardımcısı Victoria "Vic" Moretti (Katee Sackhoff) ile çalışmalara başlayan Longmire, sorumluluklarının bilincinde, adalet duygusu güçlü, klasik batı çizgileri taşımaktadır. Hemen hemen herkes karısının kanserden öldüğüne inanırken gerçeği sadece bir kişi bilmektedir. O da Denver'da bir cinayete kurban gitmiştir.

Bu Yazı Toplam 3549 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM