Facebookta Paylaş Tweetle

Tyler Perry's For Better or Worse Konusu - Tanıtım (Dizi 2011)

Tarih
11 Eyl 2015
Yazar

Tyler Perry's For Better or Worse Konusu - Tanıtım (Dizi 2011)

Yazar, yönetmen ve yapımcı Tyler Perry tarafından yaratılan Tyler Perry's For Better or Worse Amerikan komedi-drama dizisidir.

2011 Yılında çıkış yapan dizinin ilk sezonu 10 bölüm, ikinci sezonu 35 bölüm TBS kanalında yayınlanmış, geri kalan sezonlarının gösterimi ise OWN kanalında yapılmıştır. 11 Eylül'de (bugün) prömiyerini yapacağı 7. sezonu ile halen gösteri bu kanalda devam etmektedir.

Tyler Perry Studios tarafından üretimi yapılan dizide Tyler Perry ve Ozzie Areu yönetici yapımcı olarak görev almaktadır.

Başrollerinde ise Tasha Smith (Meet the Browns), Michael Jai White (CSI: Miami), Crystle Stewart, Jason Olive, Kiki Haynes, Kent Faulcon (Bones), Cocoa Brown, Brad James (Osiris) ve Chandra Currelley rol almaktadır. Bobb'e J. Thompson (1. ve 2. sezon) ve Bobbi Kristina Brown (2. sezon) dizide rol almış eski oyuncular arasındadır.

Perry'nin 2007 yılındaki filmi "Why Did I Get Married?" ve 2010 yılında devamı niteliğinde çekilen "Why Did I Get Married Too?" filmlerine dayanmaktadır.

Angela Williams (Tasha Smith) ve Marcus Williams (Michael Jai White) çiftinin ve yakın arkadaşlarının hayatları etrafında dönmektedir. İş, kariyer, aşk, evlilik ve flört gibi çeşitli sorunlar komedi olarak ele alınmaktadır. Dizinin 8. sezon da sona ermesi beklenmektedir.

Bu Yazı Toplam 1745 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM