Facebookta Paylaş Tweetle

The Flash 2. Sezon Fragmanı

Tarih
11 Eyl 2015
Yazar

The CW'nin DC Comics çizgi romanından uyarlanan süper kahraman dizisi The Flash 6 Ekim'de yayınlanacak 2. sezon prömiyeri öncesi yeni bir fragmanı izleyicileri ile paylaştı.

Birinci sezon finalinde annesini kurtarmak için geçmişe giden ve başarısız bir girişimde bulunan kahramanımız, şehrini yok edecek girdabı durdurmaya çalışırken kendisini kara deliğin içinde buldu. Büyük çekişmelerin yaşandığı güzel bir sezon finali yaşattı izleyicilerine.

2. Sezon fragmanını izlediğimizde Jay Garrick'e ait görüntüler karşımıza çıkıyor.

Peki kimdir bu Jay Garrick?

Gardner Fox ve Harry Lamper tarafından yaratılan Jay Garrick ilk kez Flash Comics adıyla 1940 yılında yayınlanmıştır. Var olan ilk Flash karakteridir ve bir meteor incelemesi sırasında süper güçlerine kavuşmuştur. Flash'ın mevcut özelliklerinden bir farkı olmamakla beraber daha tecrübeli, ağırbaşlı, eğitici ve tüm Flash'ların akıl hocası olduğu söylenebilir. Toplamda 4 Flash karakteri vardır. Bu karakterler Jay Garrick, Barry Allen, Wally West ve Bart Allen olarak sıralanır. Wally ve Bart daha çok çırak niteliğindeki çocuk Flash karakterler olarak anılmaktadır. İçlerinde en popüler olanı ise şüphesiz Barry Allen olarak kabul edilmiştir.

Bu Yazı Toplam 1284 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM