Facebookta Paylaş Tweetle

Colony Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
13 Eyl 2015
Yazar

Colony Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Colony, USA Network kanalında 14 Ocak 2016 tarihinde prömiyerini yapması planlanan ABD'nin merakla beklenen yeni dönem dram dizilerinden biridir.

Lost, The Strain, Bates Motel gibi dizilerin showrunner ve yazarlığını yapan Carlton Cuse ve Ryan Condal'ın (Hercules) yarattığı dizinin ilk sezonu 10 bölümden oluşacak. Yönetici yapımcı olarak Nelson McCormick'in (24) görev aldığı dizinin pilot bölümü Oscar ödüllü yönetmen Juan Campanella tarafından çekildi.

Üretimi Universal Cable Productions ve Legendary Television tarafından yapılacak dizinin başrollerinde ise Lost dizisinde "Sawyer" olarak bilinen Josh Holloway, Sarah Wayne Callies (The Walking Dead, Prison Break), Peter Jacobson (House) ve Amanda Righetti (The Mentalist) rol alıyor.

Yakın bir gelecekte geçecek olan dizide uzaylılar tarafından işgal edilen Los Angeles şehrinde yaşayan bir ailenin hayatı merkeze alınacak. Bir yandan hayatta kalmak için mücadele ederken diğer yandan Los Angeles halkına özgürlük getirmek için savaşacaklar.

SAG ödüllü Josh Holloway dizide eski FBI ajanı Will Bowman olarak karşımıza çıkıyor. Sarah Wayne Callies ise bölünmüş ideolojilerin tehlikeli dünyasında yer alan dizide Will Bowman'ın eşi Katie olarak rol alacak.

Halkın bazısı uzaylılarla işbirliğini kabul ederek yeni düzene ayak uydurmaya çalışırken, bir kısmı da isyan ve ayaklanmalarla oluşacak savaşın sonuçlarına katlanmak zorunda kalacaktır. İşgal sırasında çocuklarından ayrı kalmış Will ve Katie ona yeniden kavuşmak için ne gerekiyorsa yapmaya hazırdır. Hükümet sözcüsü Proxy Snyder (Peter Jacobson) hükümet ile işbirliği yaptıkları taktirde çocuklarını geri almak için bir şans sunuyor. Will ve Katie hayatlarının en zor kararı ile karşı karşıya kalacaktır.

Bu Yazı Toplam 3706 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM