Facebookta Paylaş Tweetle

Agent X Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Tarih
13 Eyl 2015
Yazar

Agent X Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Jeff Hephner ve Sharone Stone'un başrolünde oynayacağı TNT kanalının Marvel çizgi romanından uyarlanma dizisi Agent X, 8 Kasım 2015 tarihinde gösterime girecek.

Boss, Hellcats, Chicago Fire gibi dizilerdeki oyunculuğu ile bilinen Jeff Hephner dizide "Ajan X" rolünü canlandırırken Emmy ödüllü oyuncu Sharone Stone ABD Başkan Yardımcısı Natalie Maccabee karakteri ile karşımıza çıkacak. ABD Başkanı Eckhart karakterine ise 2001-2004 yıllarında 3 sezon yayında kalan Mutant X dizisinin genetik bilimcisi John Shea hayat verecek. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan bir başka isim ise Gerald McRaney (House of Cards). McRaney başkan yardımcısının emrinde çalışan özel bir ajan olarak dizide yer alacak.

Agent X Kimdir?

İlk olarak Marvel serisinin 1 Eylül 2002 sayısında görünen "Agent X" Alex Hayden olarak bilinir. Her türlü kurşun yarası, bıçak yarası, kesik ve yanıklara karşı vücudunun kendisini yenileme ve iyileştirme özelliği vardır. Hatta uzuvlarının kopması ve parçalanması durumlarında bile şifa faktörü ile kendisini yenilemesi mümkündür. Bu özelliği ile vücudunun aldığı yaralanmalara ve hissettiği acılara yönelik benzersiz bir hoşgörü göstermiştir.

Zehir ve alkol gibi her türlü kimyasal, ilaç ve toksine karşı vücudu son derece dayanıklıdır. Asla sarhoş olmaz. Ancak çok yüksek dozda kimyasallara maruz kalırsa etkilenmesi mümkündür. Bilinen her türlü hastalık ve enfeksiyonlara karşı vücudu bağışıktır. Şifa faktörü sayesinde yaşlanma sürecinin etkileri hafifletilmiştir. Bu da ona uzun ve sağlıklı bir ömür sağlamaktadır.

Sıradan bir insanın doğal sınırlarının ötesinde kaslarını zorlayabilir. 3 Ton ağırlığa kadar kaldırdığı görülmüştür. Gücünün kesin sınırı bilinmemektedir. Kasları tüm fiziksel aktivitelere dayanabilir. Fiziksel olarak yorulmadan 18 saat süreyle yoğun kapasite gösterebilir. Çeviklik, refleks, hız ve denge gibi bedensel aktiviteleri en iyi sporcunun doğal fiziksel sınırlarının ötesinde geliştirilmiştir.

Taskmaster tarafından eğitilmiştir. Uzman bir keskin nişancıdır. Yaygın olarak tabanca kullanır, bıçak ve yıldız atar.

Kostüm olarak sarı gözlüğü ve göğsünün etrafında X oluşturan kemeri ile bilinir.

Dizinin ilk sezonu 10 bölümden oluşacaktır.


Güncelleme | 16 Ara 2015

Agent X İptal Edildi

Dizi düşük reytinglerinden dolayı iptal edildi. 2. Sezonu olmayacak.

Konu ile ilgili haberimize ulaşmak için tıklayınız ►

Bu Yazı Toplam 4502 Defa Okunmuştur.

KONU RESİMLERİ

Agent X Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)
Agent X Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)
Agent X Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)
Agent X Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)
Agent X Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM