Facebookta Paylaş Tweetle

Angel From Hell Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
13 Eyl 2015
Yazar

Angel From Hell Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tad Quill tarafından senaryosu kaleme alınan fantezi, komedi dizisi Angel From Hell, CBS kanalının 7 Ocak 2016 tarihinde prömiyerini yapacak dizileri arasında yer almaktadır.

CBS Television Studios tarafından üretilen, yönetici yapımcı olarak Tad Quill ve yönetmen Don Scardino'un görev alacağı dizinin başrollerinde Jane Lynch (Glee, Hollywood Game Night), Maggie Lawson (Two and a Half Men), Kyle Bornheimer (Worst Week) ve Kevin Pollak (Mom) rol almaktadır.

Bir melek olarak ortaya çıkan Amy (Jane Lynch) çılgın, gizemli ve eklektik bir karakterdir. Gerçeklerle ilgili inanılmaz tahminler yapabilmektedir. Allison Fuller (Maggie Lawson) ise yaptığı her işte mükemmeliyetçiliği seven bir dermatolog uzmanıdır. Amy çocukluğundan beri Allison'u izlemektedir ve onun hakkındaki her şeyi bilir. Onun tek görevi Allison'un hayatını doğru yönde yaşaması için rehberlik etmektir. Ancak Allison'a koruyucu meleği olduğunu söylediğinde deli olduğu düşünülür ve kendini kanıtlamaya çalışır. Dizide bir kadın ve onun sözde koruyucu meleği arasında beklenmedik bir dostluk işlenir..

Bu Yazı Toplam 2003 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM