Facebookta Paylaş Tweetle

Jordskott Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Tarih
22 Eyl 2015
Yazar

Jordskott Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Jordskott, İsveç SVT kanalında yayınlanan 2015 yapımı yeni suç, dram ve fantazi türündeki dizisidir. Dizinin gösterimi İngiliz ITV kanalında da yapılmaktadır.

Senaryosu Henrik Björn, Alexander Kantsjö ve Fredrik T Olsson tarafından kaleme alınan dizinin yönetmenliği ve yaratıcılığı Henrik Björn tarafından yapılmaktadır.

Başrollerini Moa Gammel, Göran Ragnerstam, Richard Forsgren ve Johannes Brost paylaşmaktadır. Yapımcılığını Filip Hammarström'un yaptığı dizi Palladium Fiction for SVT tarafından üretilmektedir.

16 Şubat 2015 tarihinde SVT kanalında prömiyerini yapan ve ilk sezonu 10 bölümden oluşan dizinin 2. sezon onayı alıp almayacağına dair şu ana kadar bir açıklama yapılmamıştır.

Ormanın içindeki gölde 7 yıl önce kızı Josefine'yi kaybeden dedektif Eva Thörnbladh (Moa Gammel) hala kederi ile başa çıkmaya çalışmaktadır. Cesedi bulunamayan kızının boğulduğu söylense de Eva, kızının Silverhöjd gölü yakınlarında birisi tarafından kaçırıldığına inanmaktadır. Aynı yerde bir başka çocuğun kaybolmasının ardından Eva yeniden araştırmalara başlar ve detaylara indikçe esrarengiz ve karanlık güçlerle karşı karşıya kalır.

Bu Yazı Toplam 3254 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM