Facebookta Paylaş Tweetle

Fresh Off the Boat Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Tarih
23 Eyl 2015
Yazar

Fresh Off the Boat Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Eddie Huang'ın aynı isimli kitabından uyarlanan Fresh Off the Boat ABC kanalının komedi dizilerinden biridir.

Nahnatchka Khan tarafından TV için geliştirilen dizinin yapımcılığında Eddie Huang, Nahnatchka Khan, Jake Kasdan ve Melvin Mar görev almaktadır.

Başrollerinde Randall Park (Supah Ninjas), Constance Wu (One Life to Live), Hudson Yang, Forrest Wheeler, Ian Chen, Lucille Soong (Desperate Housewives) ve Chelsey Crisp rol alıyor.

Çekimleri Orlando, Florida'da yapılan dizi Fierce Baby Productions, The Detective Agency ve 20th Century Fox Television şirketleri tarafından üretilmektedir.

İlk sezonu 13 bölümden oluşan Fresh Off the Boat 4 Şubat-21 Nisan 2015 tarihleri arasında yayınlandı. Pilot bölümü 7,94 milyon izleyici toplayan diziyi bölüm başına ortalama 6,99 milyon kişi seyretti. 7 Mayıs 2015 tarihinde ABC tarafından ikinci bir sezon için yenilendi ve 22 Eylül'de ikinci sezon prömiyerini yaptı.

1995-97 yıllarında geçen dizide Amerika'nın Florida eyaletinde yaşayan Çinli bir ailenin hikayesi anlatılıyor. Özellikle 12 yaşındaki oğullarını merkezine alan dizide Eddie (Hudson Yang) hip-hop ve rap hayranıdır. Fakat ebeveynler bu yeni kültüre pek alışık değildir.

Bu Yazı Toplam 1834 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM