Facebookta Paylaş Tweetle

If Loving You Is Wrong Konusu - Tanıtım (Dizi 2014)

Tarih
23 Eyl 2015
Yazar

If Loving You Is Wrong Konusu - Tanıtım (Dizi 2014)

If Loving You Is Wrong, Tyler Perry tarafından yaratılan, yazılan ve yönetilen Oprah Winfrey Network (OWN) kanalının pembe dizilerinden biridir. Tyler Perry'nin 2014 yılında vizyona giren The Single Moms Club filminin dizi uyarlamasıdır.

Tyler Perry Studios tarafından üretilen dizinin yönetici yapımcılığında Tyler Perry, Ozzie Areu, Mark E. Swinton ve Will Areu görev almaktadır.

Başrollerinde yer alan yıldız oyuncular Amanda Clayton (Rizzoli & Isles), Edwina Findley (Treme), Heather Hemmens (Hellcats), Zulay Henao (Love Thy Neighbor), April Parker Jones (Jericho), Tiffany Haddish (The Carmichael Show), Matt Cook, Octavio Pizano, Joel Rush, Aiden Turner (All My Children), Denzel Wells, Charles Malik Whitfield ve Eltony Williams olarak sıralanmaktadır.

Sezonları 10 bölümden oluşan If Loving You Is Wrong ilk olarak 9 Eylül 2014 tarihinde gösterime girmiştir. 3. sezon onayını da alan dizinin 23 Eylül (bugün) tarihinde 3. sezon prömiyeri yapılacaktır.

Konusu

Dizide, aynı sokakta (Castillo Lane) yaşayan beş kadının kocaları ve arkadaşları ile olan ilişkileri konu edinmektedir. Bir yandan karmaşık olan hayatlarını yoluna koymaya çalışırken öte yandan aldatmalar, yalanlar, skandallar ve aşk arayışları işlenmektedir. Bu kadınlar için "aşk" bedeli ne olursa olsun ödenmesi gereken bir gerekliliktir.

Bu Yazı Toplam 1578 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM