Facebookta Paylaş Tweetle

Sex&Drugs&Rock&Roll 2. Sezon Onayı Aldı

Tarih
24 Eyl 2015
Yazar

Sex&Drugs&Rock&Roll 2. Sezon Onayı Aldı

Denis Leary tarafından yaratılan FX kanalının komedi dizisi Sex&Drugs&Rock&Roll ilk sezon düşük izlenme oranları elde etse de kanal tarafından 10 bölümlük 2. sezon onayını aldı.

Denis Leary'nin başrolünde oynadığı dizinin 2. sezon onayı aldığı FX kanalı program sorumluları Eric Schrier ve Nick Grad tarafından bugün açıklandı.

10 Bölümden oluşacak 2. sezonda dizinin yıldızları Denis Leary, John Corbett, Robert Kelly, John Ales ve Elaine Hendrix 2016 yılında tekrar karşımızda olacak.

Fox 21 Television Studios ve FX Productions şirketleri tarafından üretilen dizide Leary ile birlikte Jim Serpico yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir.

Schrier açıklamasında "Sex & Drugs & Rock & Roll elde ettiği derecelerle bu yılın en iyi komedi dizilerinden biri olduğunu kanıtladı. İlk sezondaki müthiş performanslarından dolayı Denis ve tüm oyunculara teşekkür ederim. İkinci sezon için sabırsızlanıyoruz." şeklinde konuştu.

The Heathens grubunun solisti Johnny Rock'ı (Denis Leary) merkezine alan dizide 90'lı yıllarda New York'ta yükselen bir rock grubunun zorluklarla mücadelesi anlatılmaktadır.

Dizinin 10 bölümden oluşacak ikinci sezonu 2016 yılında gösterime sunulacaktır.

Bu Yazı Toplam 1993 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM