Facebookta Paylaş Tweetle

The Mysteries of Laura Konusu - Tanıtım (Dizi 2014)

Tarih
24 Eyl 2015
Yazar

The Mysteries of Laura Konusu - Tanıtım (Dizi 2014)

The Mysteries of Laura, 'Los Misterios de Laura' isimli İspanyol televizyon dizisinden uyarlanmış NBC kanalının polisiye, komedi, dram türündeki dizileri arasında yer almaktadır.

Jeff Rake (Boston Legal) tarafından uyarlanan dizinin yapımcılığında Jeff Rake, McG. (Supernatural), Greg Berlanti. Aaron Kaplan, Sarah Schechter ve Todd Lituchy görev almaktadır. Dizinin ortak üretimi ise Warner Bros. Television, Berlanti Productions ve Kapital Entertainment şirketleri tarafından yapılmaktadır.

Başrollerinde Smash ve Will & Grace dizisinden tanıdığımız Emmy ödüllü oyuncu Debra Messing, Avatar filmi ile bilinen Laz Alonso, Josh Lucas (The Firm), Janina Gavankar (Arrow), Max Jenkins (Orange Is the New Black) ve Meg Steedle (Boardwalk Empire) rol almaktadır.

İzleyicilerin 17 Eylül 2014 tarihinde tanıştığı dizinin ilk sezonu 22 bölümden oluşmaktadır. Pilot bölümü ortalama 10,19 milyon izleyiciyi ekran başına topladı ve 2,0 reyting derecesi elde etti. Tüm sezon ise bölüm başına ortalama 8,02 milyon kişi tarafından seyredildi. Buna rağmen eleştirmenlerden olumsuz notlar aldı. Fakat kanal dizisinin arkasında durdu ve 8 Mayıs 2015 tarihinde 13 bölüm sipariş vererek diziyi 2. sezon için yeniledi. 2. Sezon prömiyeri 23 Eylül'de (dün) ekranlara geldi.

Dizi, kocasından boşanmış, huysuz ikiz çocuğu olan ve New York Polis Departmanı'nda cinayet dedektifi olan Laura Diamond'ı (Debra Messing) merkezine almaktadır. Bir yandan ortağı Billy Soto (Laz Alonso) ile en zor cinayetleri çözmeye çalışırken diğer yandan işi ile çocukları arasındaki dengeleri sağlamaya çalışacaktır. Aynı zamanda şefi olan eski kocası Jake Broderick (Josh Lucas) onu geri kazanmaya çalışırken Laura'nın Tony (Neal Bledsoe) ile olan ilişkisi onu bir aşk üçgeni içerisine sokacaktır.

Bu Yazı Toplam 2818 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM