Facebookta Paylaş Tweetle

Proof İptal Edildi

Tarih
24 Eyl 2015
Yazar

Proof İptal Edildi

Jennifer Beals'in başrolünde oynadığı TNT kanalının drama dizisi Proof iptal edildi. Sezonu 10 bölüm ile kapatan dizinin 2. sezonu olmayacak.

Dizide, genç oğlunun trajik ölümünün ardından, ölümden sonraki hayatı araştıran ve ölümün bir son olmadığını kanıtlamaya çalışan Dr. Carolyn Tyler'ın (Jennifer Beals) dramatik ve doğaüstü hikayesi anlatılmaktadır. O, doğaüstü ve reenkarnasyon vakaları araştırmak için kanser hastası olan bir teknoloji mucidi (Ivan Turing / Matthew Modine) tarafından ikna edilir. Hayatın en büyük sorularından birine cevap aramak ve kanıtlamak için çalışmalarına başlar. Ölüm bir son mudur, yoksa ötesinde birşey var mı?

Alex Graves, Jill Littman, Kyra Sedgwick, Rob Bragin ve Tom Jacobson'un yönetici yapımcı olarak hizmet verdiği dizide yer alan diğer oyuncular David Sutcliffe, Edi Gathegi, Callum Blue, Caroline Kaplan, Annie Thurman, Joe Morton, Matthew Modine olarak sıralanmaktadır.

Rob Bragin tarafından yaratılan dizinin üretimi ise TNT Original Productions şirketi tarafından yapılmaktadır.

Alex Graves tarafından yönetilen, Rob Bragin tarafından yazılan dizinin pilot bölümü 16 Haziran'da yayınlandı ve ortalama 2,66 milyon izleyici topladı. 18 Ağustos'ta yayınlanan son bölümü ise ortalama 2,12 milyon kişi tarafından izlendi. TV eleştirmenleri tarafından karışık eleştirilere maruz kalan dizi "ortalama" bir derece elde etti.

Bu Yazı Toplam 2086 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM