Facebookta Paylaş Tweetle

Married Konusu - Tanıtım (Dizi 2014)

Tarih
26 Eyl 2015
Yazar

Married Konusu - Tanıtım (Dizi 2014)

Married, 17 Temmuz 2014 tarihinde ilk bölümü ile ekranlara gelen, Andrew Gurland tarafından yaratılan FX kanalının komedi dizilerinden biridir.

İlk sezonu 10 bölüm ile kapatan dizi ikinci sezon için 13 bölüm sipariş aldı. Halihazırda devam etmekte ve 1 Ekim tarihinde 2. sezon finalini yapacaktır.

Başrollerinde "Archer" dizisi ile bilinen Judy Greer, Oscar ödüllü yazar ve oyuncu Nat Faxon (The Descendants), Jenny Slate (Obvious Child), Brett Gelman (Eagleheart) ve Sarah Burns (Enlightened) rol almaktadır.

Principato-Young Entertainment ve FX Productions tarafından üretilen dizide Andrew Gurland, Salamo Levin, Paul Young ve Peter Principato yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir.

Uzun süredir evli olan üç çocuklu bir çiftin bir yandan çocuklarını yetiştirme çabaları, diğer yandan gün geçtikçe çoğalan borçlarından dolayı kavgaları, azalan cinsel yaşamları ve monotonlaşan hayatları konu edilmektedir. Russ (Nat Faxon) ne zaman cinsel ilişkiye girmek istese karısı Lina (Judy Greer) onu reddeder. Sürekli bu konuda çıkan kavga ve tartışmalar sonucunda evlilikleri kurtulsun diye Lina kocasına evlilik dışı seks izni verir.

Bu Yazı Toplam 1524 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM