Facebookta Paylaş Tweetle

From Dusk Till Dawn: The Series Konusu - Tanıtım (Dizi 2014)

Tarih
26 Eyl 2015
Yazar

From Dusk Till Dawn: The Series Konusu - Tanıtım (Dizi 2014)

From Dusk Till Dawn, Quentin Tarantino ve Robert Kurtzman tarafından senaryosu yazılarak 1966 yılında sinemada gösterilmiş, filmin devamı olarak dizi uyarlaması Robert Rodriguez tarafından yapılarak El Rey kanalında yayınlanan kült vampir dizilerinden biridir.

El Rey özel kanalı 2013 yılında Robert Rodriguez tarafından kurulmuş olup Mart 2015 itibariyle 40 milyon haneye yayın yapmaktadır. Genel olarak eğlence türünde, film, dizi, belgesel, haber, müzik, komedi ve spor yayınları yapan kanal Latin kitleleri hedeflemektedir.

İlk kez 11 Mart 2014 tarihinde prömiyerini yapan dizi 10 bölüm sonunda sezon finalini yaptı. İkinci sezon için 10 bölümlük sipariş alarak 25 Ağustos 2015 tarihinde tekrar ekranlara geldi. ABD dışında dizinin gösterimi Netflix tarafından da yapılmaktadır. Avustralya'da ise 1 Temmuz 2014 tarihinde gösterimi SBS2 kanalı tarafından yapılmıştır.

Sugarcane Entertainment, FactoryMade Ventures ve Rodriguez International Pictures şirketleri tarafından üretimi yapılan dizide Robert Rodriguez, Carlos Coto, Cristina Patwa ve John Fogelman yönetici yapımcı olarak görev almaktadır. Pilot ve birçok bölüm Rodriguez tarafından yönetilmiştir.

Oyuncu kadrosunda rol alan isimler DJ Cotrona (Detroit 1-8-7), Zane Holtz (Make It or Break It), Eiza Gonzalez (Lola...Érase una vez), Jesse Garcia (Sons of Anarchy), Madison Davenport (Save Me), Brandon Soo Hoo, Wilmer Valderrama (Minority Report), Robert Patrick (Scorpion), Don Johnson (Miami Vice), Jake Busey (Psych) ve Esai Morales (Caprica) olarak sıralanmaktadır.

Bu doğaüstü dizide, Seth Gecko (D.J. Cotrona) ve kardeşi Richard "Richie" (Zane Holtz) gerçekleştirdikleri bir banka soygunu sonrasında FBI ve Teksas şerifi Freddie Gonzalez (Jesse Garcia) tarafından aranmaktadır. Bir rahip ailesini rehin alarak Meksika sınırını geçen kardeşler uyuşturucu baronu Don Carlos (Wilmer Valderrama) tarafından bir striptiz kulübüne yönlendirilir. Ancak vampirlerle dolu bu kulüpte hayatta kalabilmek için sabaha kadar savaşmak zorundadırlar.

Bu Yazı Toplam 2974 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM