Facebookta Paylaş Tweetle

Significant Mother Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Tarih
27 Eyl 2015
Yazar

Significant Mother Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Significant Mother, Erin Cardillo ve Richard Keith tarafından yaratılan The CW kanalının komedi dizileri arasında yer almaktadır.

Senaryosunu kaleme alan ikili aynı zamanda dizinin yönetici yapımcılığını Leslie Morgenstein ve Tripp Reed (yönetmen) ile birlikte üstlenmektedir.

Bölümleri 21 dakikadan oluşan dizinin üretimi Alloy Entertainment, Warner Bros. Television ve CBS Television Studios şirketleri tarafından yapılmaktadır.

Başrollerini "Desperate Housewives" ve "90210" dizisindeki oyunculuğu ile bilinen Josh Zuckerman, "The Vampire Diaries" ve "The Originals" dizilerinde rol almış Nathaniel Buzolic ve "Emmanuelle" serisinin seksi yıldızı Krista Allen paylaşmaktadır.

"Welcome to Bonetown" isimli pilot bölümü ile 3 Ağustos 2015 tarihinde izleyicilerinin karşısına çıkan dizi ilk sezonu 9 bölüm ile önümüzdeki hafta kapatacak.

Restaurant işleten Nate Marlowe (Josh Zuckerman) en yakın arkadaşı Jimmy Barnes (Nathaniel Buzolic) ile birlikte aynı evde kalmaktadır. Nate çıktığı iş gezisinden geri döndüğünde bir süre önce kocasından ayrılan annesi Lydia'nın (Krista Allen) Jimmy ile birlikte yaşadığı ilişkisini öğrenir. Daha da kötüsü Nate'nin ilgisiz babası Harrison (Jonathan Silverman) karısı Lydia'yı yeniden kazanmak için oğlunu kullanmaya başlar. Dünyası alt-üst olan Nate ilk ciddi ilişkisini yaşayan en yakın arkadaşı ile ailesi arasında kalmıştır.

Bu Yazı Toplam 1591 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM