Facebookta Paylaş Tweetle

Being Mary Jane Konusu - Tanıtım (Dizi 2013)

Tarih
27 Eyl 2015
Yazar

Being Mary Jane Konusu - Tanıtım (Dizi 2013)

Being Mary Jane, Mara Brock Akil tarafından yaratılan 'Bad Boys II' filmi ile bilinen Gabrielle Union'un başrolünde oynadığı BET kanalının drama türündeki dizilerinden biridir.

Akil Productions tarafından üretilen dizinin yapımcılığını Mara Brock Akil ve Salim Akil üstlenmektedir.

Başrollerinde ayrıca Lisa Vidal (The Division), Margaret Avery (The Color Purple), Omari Hardwick (Dark Blue), Richard Brooks, BJ Britt, Latarsha Rose (The Hunger Games), Raven Goodwin (Good Luck Charlie), Aaron D. Spears (Bones) ve Richard Roundtree rol almaktadır.

7 Ocak 2014 tarihinde pilot bölümü ile ekranlara gelen dizi ilk sezonu 8 bölüm ile kapattı. Eleştirmenler tarafından olumlu notlar aldı ve pilot bölümü 4 milyon izlenme oranı elde etti. İkinci sezon prömiyerini 3 Şubat 2015 tarihinde gerçekleştirdi. Yayınlanan 12 bölümün ardından sezonu kapattı. 3. Sezon için tekrar yenilenen dizi prömiyerini 20 Ekim'de yapacak.

Gabrielle Union dizide, Pauletta Patterson olarak bilinen gerçek ismi Mary Jane olan başarılı ve iyi eğitimli bir haber spikerini canlandırmaktadır. SNC isimli bir haber kanalında sunuculuk yapan Mary iş hayatında her ne kadar başarılı olsa da, herşeye sahip gibi görünse de kendi içinde yalnızdır. Çünkü, aşkı hep yanlış kişilerde aramaktadır.

Bu Yazı Toplam 2653 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM