Facebookta Paylaş Tweetle

Satisfaction Konusu - Tanıtım (Dizi 2014)

Tarih
27 Eyl 2015
Yazar

Satisfaction Konusu - Tanıtım (Dizi 2014)

Satisfaction, Sean Jablonski tarafından yaratılan USA Network kanalının dram türündeki dizilerinden biridir.

Kransoff/Foster Entertainment, Rhythm Arts Entertainment, Universal Cable Productions ve Sony Pictures Television şirketleri tarafından üretimi yapılan dizinin yapımcılığını Russ Krasnoff üstlenmektedir.

Oyuncu kadrosunda yer alan isimler Matt Passmore (The Glades), Stephanie Szostak (Iron Man 3), Michelle Deshon, Katherine LaNasa (Deception), Blair Redford (The Lying Game) ve Deanna Russo olarak sıralanmaktadır.

Geçtiğimiz yıl 10 bölümlük ilk sezonu ile ekranlara gelen dizi bir kez daha 10 bölümden oluşacak ikinci sezonu için yenilendi. İkinci sezonu 16 Ekim'de prömiyerini yapacaktır.

Yatırım bankeri Neil Truman (Matt Passmore) ve eşi Grace (Stephanie Szostak) monoton bir evlilik yaşamaktadır. 16 yaşında Anika (Michelle Deshon) isminde birde kızları vardır. Neil yoğun bir tempoda çalışmaktadır ve bir gün iş seyahatine çıkması gerekir. Fakat bazı aksiliklerden dolayı programı iptal eder. Geri döndüğünde tesadüfen karısının bir erkek eskort (Simon/Blair Redford) ile ilişkisi olduğunu öğrenir. Gelişen olaylar neticesinde farklı bir bakış açısı ve kişilik kazanan Neil evliliğini kurtarmak için karısının yaptıklarına göz yumar.

Bu Yazı Toplam 2230 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM