Facebookta Paylaş Tweetle

Manhattan Konusu - Tanıtım (Dizi 2014)

Tarih
28 Eyl 2015
Yazar

Manhattan Konusu - Tanıtım (Dizi 2014)

Sam Shaw tarafından yaratılan Manhattan, 2014 yılında prömiyerini yapan, WGN America kanalının kurgulanmış dönem draması türündeki dizilerinden biridir.

İlk sezonu 13 bölüm ile kapatan dizi kanal tarafından ikinci sezon için yenilendi. İkinci sezonu ile 13 Ekim'de tekrar izleyicileri ile buluşacak.

Lionsgate Television, Skydance Television ve Tribune Studios tarafından üretimi yapılan dizinin yönetmen koltuğunda Thomas Schlamme oturmaktadır.

Oyuncu kadrosunda yer alan isimler Rachel Brosnahan (House of Cards), Michael Chernus (Orange Is the New Black), Christopher Denham (Argo), Alexia Fast, Katja Herbers, John Benjamin Hickey (The Big C), Harry Lloyd (Game of Thrones), Daniel Stern (Getting On), Olivia Williams, Ashley Zukerman ve William Petersen (CSI: Crime Scene Investigation) olarak sıralanmaktadır.

Dizide, dünyanın ilk atom bombasını üretme misyonu konu edilmektedir. 1943 yılında New Mexico'da küçük bir kasabada geçen dizide, bu gizli proje üzerinde çalışan iki takım arasındaki yarışa tanık alıyoruz. Her iki takımında görevlerini tamamlaması bilim adına muhteşem bir başarı olsa da, dünya için korkunç bir trajedi aslında.

Bu Yazı Toplam 2251 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM