Facebookta Paylaş Tweetle

Finding Carter Konusu - Tanıtım (Dizi 2014)

Tarih
28 Eyl 2015
Yazar

Finding Carter Konusu - Tanıtım (Dizi 2014)

Finding Carter, 8 Temmuz 2014 tarihinde gösterime giren, Emily Silver tarafından yaratılan ve Terri Minsky tarafından senaryosu geliştirilen MTV kanalının genç drama, aile draması türündeki dizilerinden biridir.

Başrollerinde Kathryn Prescott (Skins), Emmy ödüllü aktris Cynthia Watros (Guiding Light), Alexis Denisof (Angel), Anna Jacoby-Heron, Zac Pullam ve Alex Saxon (The Fosters) rol almaktadır.

Atlanta, Georgia'da çekimleri yapılan dizide Terri Minsky, Deborah Spera, Maria Grasso, Alexander A. Motlagh ve Emily Whitesell yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir.

Genç bir kız olan Carter Stevens'in (Kathryn Prescott) annesi Lori Stevens (Milena Govich) ile birlikte mükemmel bir hayatı vardır. Katıldığı okul partisinin polis baskınına uğraması sonucunda Carter'in aslında 3 yaşındayken kaçırılan, Elizabeth Wilson'ın (Cynthia Watros) kızı Lyndon Wilson olduğu ortaya çıkar. Biyolojik ailesine teslim edilen Lyndon yaşanan olaylar sonucunda şok olur. O şimdi yeni ailesini kabul edecek mi, yoksa onu büyüten Lori'ye mi dönecek?

İlk sezonu 12 bölümden oluşan Finding Carter, 19 Ağustos 2014 tarihinde 12 bölümden oluşacak ikinci sezon için yenilendi. 31 Mart 2015 tarihinde ikinci sezon prömiyerini yaptı. Ardından kanal tarafından ikinci sezona ilave 12 bölüm daha sipariş verildi. 6 Ekim'de ikinci sezona kaldığı yerden devam edecektir.

Bu Yazı Toplam 1827 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM