Facebookta Paylaş Tweetle

The Goldbergs Konusu - Tanıtım (Dizi 2013)

Tarih
28 Eyl 2015
Yazar

The Goldbergs Konusu - Tanıtım (Dizi 2013)

'Breaking In' dizisinin yaratıcısı ve yapımcısı Adam F. Goldberg tarafından yaratılan 'The Goldbergs', ABC kanalının 2013 yılında gösterime sunduğu sitcom dizileri arasında yer almaktadır.

Üretimi Adam F. Goldberg Productions, Happy Madison Productions ve Sony Pictures Television şirketleri tarafından yapılmaktadır. Yönetici yapımcılığında ise Adam F. Goldberg ile birlikte Doug Robinson ve Seth Gordon görev almaktadır.

Başrollerini Wendi McLendon-Covey (Reno 911!), Jeff Garlin, Sean Giambrone, Troy Gentile (Hotel for Dogs), Hayley Orrantia (The X Factor), George Segal (Just Shoot Me!) ve AJ Michalka (The Guardian) paylaşmaktadır.

Dizide, koruyucu ve otoriter bir anne, aksi ve sinirli bir baba, asi ve hırçın bir abla, çalışkan ve zeki bir abi, kendisinden büyük bir kadına aşık küçük bir çocuk, saygıdeğer ve eski kafalı bir büyükbabadan oluşan, bağırarak konuşmayı seven Goldbergs ailesinin komik maceraları konu edilmektedir.

İlk kez 24 Eylül 2013 tarihinde ekranlara geldi. Birinci sezonu 23 bölüm, ikinci sezonu ise 24 bölümden oluşmaktadır. 23 Eylül 2015 tarihinde ise üçüncü sezon prömiyerini yaptı.

Bu Yazı Toplam 2678 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM