Facebookta Paylaş Tweetle

Deception Konusu - Tanıtım (Dizi 2013)

Tarih
29 Eyl 2015
Yazar

Deception Konusu - Tanıtım (Dizi 2013)

Liz Heldens tarafından yaratılan Deception, NBC kanalının 2013 yılında yayınlanan ve birinci sezonun ardından iptal edilen pembe dizilerinden biridir.

Universal Television ve Berman Braun şirketleri tarafından üretimi yapılan dizide Liz Heldens, Gail Berman, Peter Horton, Gene Stein ve Lloyd Braun yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir.

Başrollerinde Meagan Good (Minority Report), Laz Alonso (Breakout Kings), Tate Donovan (Damages), Wes Brown (True Blood), Katherine LaNasa (Satisfaction), Ella Rae Peck (Gossip Girl), Victor Garber (Titanic) ve Marin Hinkle (Madam Secretary) rol almaktadır.

7 Ocak 2013 tarihinde prömiyerini yapan dizi toplam 11 bölüm yayınlandı ve 18 Mart'ta sezon finalini yaptı. Ancak bazı anlaşmazlıklardan dolayı yenilenmedi ve 8 Mayıs'ta kanal tarafından iptal edildiği duyuruldu.

Peter Horton tarafından yönetilen, Liz Heldens tarafından senaryosu yazılan pilot bölüm ortalama 5,66 milyon izlenme oranı yakaladı. Yayınlanan son bölümü ise 3,41 milyon izleyiciye erişti.

Sosyetenin önde gelen isimlerinden Vivian Bowers (Bree Williamson) aldığı aşırı dozda ilaç yüzünden bir motel odasında ölü bulunur. Ancak şüpheli olarak görülen bu ölüm onun en iyi arkadaşı San Francisco Polis Departmanı dedektifi Joanna Locasto'yu (Meagan Good) harekete geçirir. Cinayetin arkasında kimin olduğunu bulmak için FBI ajanı Will (Laz Alonso) ile birlikte gizli bir soruşturma yürütür.

Bu Yazı Toplam 2194 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM