Facebookta Paylaş Tweetle

Togetherness Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Tarih
02 Eki 2015
Yazar

Togetherness Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

2015 Ocak ayında ilk bölümü ile ekranlara gelen Togetherness, HBO kanalının komedi, dram türündeki dizilerinden biridir.

Jay ve kardeşi Mark Duplass ile birlikte Steve Zissis tarafından yaratılan dizinin senaryosu da ortak yazıldı. Duplass Brothers Productions tarafından üretilen dizinin çekimleri de Duplass kardeşler tarafından yapılmaktadır. Steve Zissis ise yapımcı olarak dizide hizmet vermektedir.

Mark Duplass ve Steve Zissis'in aynı zamanda başrolünde yer aldığı dizide Melanie Lynskey (Over the Garden Wall) ve Amanda Peet (The Good Wife) rol almaktadır.

Los Angeles'te aynı çatı altında yaşayan, evli ve özgür ruha sahip dört orta yaşlı insanın hayalleri ve kişisel yaşamları konu edilmektedir. Brett (Mark Duplass) ve Michelle (Melanie Lynskey) bir yandan ilişkilerini canlı tutmaya çalışırken, diğer yandan evlerinin kapılarını Tina (Amanda Peet) ve Alex (Steve Zissis) çiftine açmak zorunda kalırlar.

11 Ocak'ta ekranlara gelen dizi 8 bölümden oluşan ilk sezonun ardından ikinci sezon için yenilendi. İkinci sezon prömiyerini ise 2016 yılında yapması planlanmaktadır.

Bu Yazı Toplam 2001 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM