Facebookta Paylaş Tweetle

Powers Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Tarih
05 Eki 2015
Yazar

Powers Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Powers, PlayStation Network kanalında yayınlanan süper kahraman temalı polisiye dizilerden biridir. Starz kanalında yayınlanan 'Power' ile karıştırılmamalıdır.

Brian Michael Bendis ve Michael Avon Oeming tarafından yazılan aynı isimli çizgi romandan uyarlanmıştır. TV uyarlaması ve geliştirmesi Michael Bendis Brian ve Charlie Huston tarafından yapılmıştır. Circle of Confusion ve Sony Pictures Television tarafından üretimi yapılan dizide David Slade, David Engel, Lawrence Mattis, David Alpert, Frank Frattaroli, Michael Dinner, Mike Avon Oeming, Brian Michael Bendis, Rémi Aubuchon ve Charlie Huston yönetici yapımcı olarak görev almaktadır. Yönetmen koltuğunda David Slade oturmaktadır.

Başrollerinde ise Sharlto Copley (Chappie), Susan Heyward (The Following), Noah Taylor (Game of Thrones), Olesya Rulin (Greek), Adam Godley (Rain Man), Max Fowler, Michelle Forbes (The Killing) ve Eddie Izzard (Hannibal) rol almaktadır.

Kanalın ilk dizi projesi olan Powers ilk kez 10 Mart 2015 tarihinde gösterime sunuldu. İlk sezonu 10 bölümden oluşan dizi 6 Mayıs'ta ikinci sezon için yenilendi.

Dizide, Powers olarak adlandırılan bir gruba mensup, süper güçleri olan insanları yakalamaya çalışan dedektif Christian Walker (Sharlto Copley) ve ortağı Deena Pilgrim'in (Susan Heyward) maceraları konu ediliyor. Dedektif Christian, bir zamanlar kendiside uçmak gibi özel yeteneğe sahip ve süper güçleri olan bir kahramanken akıl hocası Wolfe (Noah Taylor) tarafından güçleri alınmıştır. Şimdi, Powers grubunun yıkıcı güçlerini durdurmak için eskiden kalma deneyimlerini kullanmaktadır. Ortağı Deena ise, bir zamanlar herkesin başarılarına hayran kaldığı, emekli bir polis memurunun kızıdır.

Bu Yazı Toplam 3677 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM